Ar verta ūkininkams skolintis investicijoms į pieno gamybą?

Ar verta ūkininkams skolintis investicijoms į pieno gamybą?

Siekiant modernizuoti ūkį ir efektyvinti ūkio veiklą, smulkieji ūkininkai dažnai susiduria su sunkiai įveikiamomis kliūtimis, kadangi tokios tradicinės finansų įstaigos kaip bankai vis dar laiko smulkiuosius ūkius per daug rizikingais.

2020 m. lapkritį Europos Komisijos paskelbtoje žemės ūkio sektoriaus analizėje nurodoma, kad Lietuvoje šiam sektoriui trūksta nuo 962 mln. Eur iki 2,2 mlrd. Eur finansavimo sprendimų. Šį susidariusį poreikį patenkinti dažnu atveju nepakanka ir paramos. Matydami vangų gerėjimą ūkio finansavimo srityje, „HeavyFinance“ siekia padėti ūkiams plėstis siūlydami alternatyvų finansinį sprendimą pieno gamintojams modernizuoti savo veiklą.

Kodėl svarbu investuoti į plėtrą?

Kartai ūkininkams kyla abejonių ar verta investuoti į plėtrą. Visgi, šioje vietoje svarbu apsvarstyti ir alternatyvius kaštus. Pavyzdžiui, nusprendus, jog įsigyti techniką yra per brangu, kartais nuoma tampa patrauklus alternatyvus sprendimas. Visgi, paskaičiavus tokio pasirinkimo atsiperkamumą, technikos pirkimas neretai būna pigesnis variantas. O kalbant būtent apie pieno ūkius, laiku nepadarytos investicijos į fermą, gali nulemti vis prastėjantį ūkio našumą. Tad, kuo anksčiau investuojate į ūkį, tuo greičiau investicijos atsiperka ir suteikia naujas galimybes tolimesnei plėtrai.

Pienas LT pokalbyje kartu su „HeavyFinance“ vadovu Laimonu Noreika išgirsite su kokiomis finansavimo problemomis susiduria smulkieji ūkininkai ir kokį finansavimo sprendimą „HeavyFinance“ siūlo ūkių plėtrai.

„Pienas LT“ partnerystė su „HeavyFinance“

Dar visai neseniai „HeavyFinance“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su žemės ūkio kooperatyvu „Pienas LT“. Pasirašyta sutartis užtikrina kooperatyvo nariams paskolas išskirtinėmis sąlygomis - visiems „Pienas LT“ kooperatyvo nariams ir į jį stojantiems ūkininkams siūlome paskolas su vos nuo 2% siekiančiomis palūkanomis, o perkant techniką arba žemę, pradinis įnašas nebūtinas.

Svarbu paminėti, kad skolindamiesi iš „HeavyFinance“ galite pasinaudoti ir valstybės teikiama parama, o mes ne tik supažindinsime su parama, į kurią gali pretenduoti jūsų ūkis, bet ir padėsime teisingai parengti dokumentus lengvatų gavimui.

Kuo „HeavyFinance“ geriau už tradicines finansų įstaigas?

Mes dirbame tik su ūkininkais, todėl geriau nei bet kas kitas suprantame jų problemas ir poreikius. Tai galite pamatyti ir iš mūsų siūlomų paslaugų: paskolos nereikalaujant pradinio įnašo, pagalba perkant techniką iš užsienio, kiekvienam ūkiui atskirai sudaromas paskolos grąžinimo grafikas.

Jei ir jūs planuojate tolimesnę savo ūkio plėtrą, gaukite nemokamą konsultaciją apie jūsų ūkio finansavimo galimybes užpildę trumpą užklausą.


Atgal