Reikia pažymos patvirtinančios finansavimą paramai gauti? Gaukite ją nemokamai be įsipareigojimų

Planuojate investuoti į savo žemės ūkį? Jau nuo lapkričio 3 dienos galite teikti paraiškas Nacionalinei Mokėjimo Agentūrai (NMA) dėl paramos investicijoms į žemės ūkio valdas gavimo. Jei dalį investicijos sumos planuojate skolintis iš finansinių įstaigų, tuomet kartu su verslo planu, turėsite NMA pridėti ir finansų įstaigos pažymą, numatančią galimybę finansuoti Jūsų projektą. „HeavyFinance“ šią pažymą gali suteikti NEMOKAMAI vos per 1-2 darbo dienas nuo būtinos informacijos pažymai užpildyti pateikimo.

Į žemės ūkio produktų gamybą investuojantys ūkininkai galės gauti iki 50 proc. visų tinkamų finansuoti projekto išlaidų kompensaciją iš NMA. Ūkininkai gali likusią dalį investicijos dengti iš savo lėšų arba gauti pagal jų poreikius pritaikytą finansavimą. Svarbu tai, jog planuojantys kreiptis dėl paramos turės pateikti pažymą iš finansinės institucijos, patvirtinančią, jog ūkininkui numatyta galimybė paskolinti atitinkamo dydžio sumą.

Svarbu! Gauta pažyma neįpareigoja ūkininko imti paskolą.

„HeavyFinance“ - lankstus finansavimas žemės ūkio verslams

„HeavyFinance“ ekspertų komanda išskirtinai dirba tik su ūkininkais, žemės ūkio, miškininkystės bei kelių infrastrūktūros įmonėmis. Per daugiau nei vienerius metus suteikėme finansavimą per 300 ūkininkų, siekiančių atnaujinti techniką ar pagerinti ūkio procesus. Tikime, jog ūkininkams reikia individualizuotų finansavimo sprendimų, tad kiekvieną atvejį vertiname atskirai bei siekiame rasti tinkamiausią sprendimą Jūsų ūkio plėtrai.

„HeavyFinance“ privalumai

  • Finansavimas iki 100% 
  • Nebūtinas pradinis įnašas
  • Individualus paskolos grąžinimo grafikas 

Daugiau apie finansavimą papasakosime individualios nemokamos konsultacijos metu. Užpildykite užklausą jau dabar ir mūsų patyrę finansų ekspertai susisieks su Jumis greitu metu.


Atgal