Mus prižiūri lietuvos bankas

Ūkininkų partnerių programa

Užsidirbkite rekomenduodami pasinaudoti „HeavyFinance“ paslaugomis.

Iki gegužės 15 d. kiekvienam naujai prisijungusiam prie partnerių programos dovanosime €500 vertės dovanų kuponą už pirmą rekomenduotą ir „HeavyFinance“ paslaugomis pasinaudojusį klientą.

Be to, kaip ir įprastai, toliau gausite po €100 vertės kuponą už kiekvieną rekomenduotą ir paskolos sutartį pasirašiusį ūkininką ar įmonę.

Kas gali dalyvauti šioje rekomendacijų programoje?

Partnerių programoje gali dalyvauti techniką pardavinėjančių bendrovių darbuotojai, finansų įstaigų darbuotojai, ūkininkai, miškininkai ir kiti su sunkiąja technika susiję asmenys.

Ką galiu rekomenduoti?

Rekomenduoti galite fizinius ir juridinius asmenis Lietuvoje ir Latvijoje, kurie ieško finansavimo ir paskolą gali užtikrinti sunkiąja technika arba žemės ūkio paskirties žeme. €100 vertės dovanų kuponas suteikiamas už kiekvieną mūsų paslaugomis pasinaudojusį rekomenduotą asmenį. Rekomenduoti galite užpildę užklausos formą dešinėje pusėje.

Rekomendavau jums potencialų klientą, kas toliau?

Tą pačią dieną jūsų rekomendacija bus patikrinta jau esamų „HeavyFinance“ klientų bazėje. Jeigu rekomenduoto fizinio ar juridinio asmens joje dar nėra, jūsų rekomendacija bus patvirtinta ir susisieksime nurodytais kontaktais.

Jeigu jūsų rekomenduotas asmuo pasirašys su „HeavyFinance“ finansavimo sutartį per 2 mėnesius nuo jūsų užklausos išsiuntimo, jūsų nurodytu adresu bus išsiųstas prekybos ir pramogų centro „Akropolis“ €100 vertės dovanų kuponas. Premijos partneriams pervedamos kiekvieno mėnesio 8-10 dienomis.

Jei manote, kad jums priklauso premija, tačiau ji nebuvo užskaityta, prašome susisiekti su mumis
partneriai@heavyfinance.eu

Užpildykite formą

*arba vykdoma veikla, dėl kurios susiduriate su finansavimo ieškančiais.

Siųsti
Ačiū! Jūsų forma buvo sėkmingai išsiųsta!
Oi! Kažkas įvyko ne taip. Mėginkite dar kartą.